Witaj! Dobrze trafiłeś 🙂

Jestem tutaj, aby Ci pomóc, doradzić, wesprzeć Cię energetycznie na Twojej drodze rozwoju. Nie zrobię nic za Ciebie ale jestem gotowa pomóc oczyścić Ci Twoje dotychczasowe „egoprodukty”. Teraz jest już czas przebudzenia na Ziemi i trzeba zacząć sprzątać w swojej energetyce.

Żyjemy w świecie energetycznym, a tak nie wiele wiemy na temat energii, pracy własnego umysłu i serca. Stwarza to niestety wielkie pole do popisu dla istot, które mogą nami manipulować, psuć nam zdrowie, życie, wykorzystywać nas do swoich celów. Nazwałam się „wróżką” ale wróżenie, to ułamek tego co robię. Głównie koncentruję się na poprawianiu życia, na oczyszczaniu energii i przestrzeni w której jesteśmy. Wróżka, bo po moich zabiegach życie może się zmienić, „jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki” – choć może nie tak od razu ;). Nie zawsze oczywiście, bo nie każdemu to pisane, nie każdy sobie na to pozwoli (choć teoretycznie bardzo chce) ale wielu osobom życie zmieniło się i to bardzo.

Używam wielu narzędzi ale głównie świadomości, radiostezji, jasnowidzenia, pracuję z Przewodnikami. Powierzasz się więc w Ręce Światła. Jakiego zapytasz? Jeśli takie pytanie Ci się pojawiło w głowie, to bardzo dobrze, bo jest bardzo dużo różnych wpływów na Ziemi i wiele istot, cywilizacji działa tutaj. Ja pracuję z Tymi, którzy przynieśli tu życie i chcą aby Ziemia i ludzie obudzili się do swej pełnej chwały i potencjału. Zanim więc skorzystasz z moich usług, odpowiedz sobie szczerze jak się czujesz na tej stronie, jeśli dobrze, korzystaj.

Zapraszam do skorzystania z usług, które prezentuję w zakładce „usługi/koszyk”. Jeśli coś do Ciebie przemawia, zamów i do usłyszenia.

Z serdecznym pozdrowieniem
Dobra Wróżka Jolanta