Gwiazdy mówią – 16.09.2015.

 

Światło w tunelu

czyli jak wróżka Jolanta budzi dusze ze snu.

Większość dusz ludzi na Ziemi pogrążonych jest we śnie – tak jak kiedyś dusza pani Jolanty Lazarowicz. Pewnego dnia jednak się przebudziła i dzięki temu może budzić inne dusze.

Wróżka Jolanta jest egzorcystką, medium, jasnowidzącą, uzdrowicielką. Jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie to, że od dziecka była bardzo wrażliwa i wyczuwała duchowy świat – jego subtelne energie, pola informacyjne. Kontaktowała się z nim, a Istoty Światła, Przewodnicy, opiekowały się nią, prowadziły – dzięki czemu może teraz wykonywać swoją pracę, która jest zarazem jej pasją: pomagać ludziom obudzić się. I przy okazji radzić sobie z nękającymi ich problemami.

W pracy wspomaga się nie tylko doświadczeniem, intuicją i wskazówkami Istot Światła, ale także numerologią, radiestezją i tarotem. Ogromne znaczenie ma także energia jej czystego serca i dobrych intencji – dla wróżki Jolanty najważniejsze jest dobro człowieka.

Wróżka wie, gdzie tkwi przyczyna problemów

Jedną z osób, którym pomogła, jest pan Mirek (po pięćdziesiątce), właściciel firmy rachunkowej. Żonaty, dorosłe dziecko. Od pewnego czasu czuł się gorzej – i coraz gorzej mu się wiodło. Choć pracował coraz więcej, dłużej, problemy nie znikały. Co więcej – był nieustannie zmęczony, źle spał, a kiedy zasnął, okropnie chrapał, przez co budził się jeszcze bardziej zmęczony. Nie szukał pomocy u wróżki, bo nie wierzył w „te” sprawy, ale będąc na skraju rozpaczy, zgodził się, kiedy pani Jolanta zaproponowała, że mu pomoże.

Ze zdumieniem stwierdził, że działania pani Jolanty pomogły mu – podczas procesu uzdrawiania czuł, jakby coś złapało go za głowę, unieruchomiło i potem wyciągnęło z niego wszystkie jego dotychczasowe problemy, wątpliwości i dolegliwości. Czuje się teraz jak nowo narodzony, odzyskał jasność myśli, chodzi uśmiechnięty. Przestał chrapać, dobrze śpi, w pracy znów wszystko zaczęło działać jak należy. Ponownie zapanował nad swoim życiem.

Pan Mirek był zdumiony efektami działania pani Jolanty, a ona, choć wiedziała co się dzieje była bardzo ucieszona stopniem w jaki dokonało się uzdrowienie. Wie jak bardzo potrafi pomóc ludziom, nawet przez telefon i to nawet tym, którzy nie do końca wierzą, że to możliwe – wystarczy, że są otwarci. Dla energii nie ma bariery odległości. Jej klienci opowiadają potem, że czuli, jak coś zostaje z nich wyciągnięte – nie tylko z głowy, myśli, ale i z całego ciała, z niedomagających organów – i wtedy czują, jak rozjaśnia im się umysł, poprawia wzrok, oddech, znikają bóle.

Czasami ludzie wcale nie wiedzą, gdzie tkwi prawdziwa przyczyna ich kłopotów. Na szczęście wróżka Jolanta potrafi to dostrzec. Na przykład pewnego dnia na wróżbę przyszła kobieta. Od razu widać było, że jest zmęczona życiem, na granicy załamania. Myślała, że kiedy pozna przyszłość, jej życie się naprawi, ale wróżka uznała, że tak naprawdę kobiecie potrzebne jest oczyszczenie serca i czakry serca. Klientka zgodziła się. Podczas procesu oczyszczania niemal osłupiała ze zdumienia – poczuła się tak, jakby cały ciężar jej życia został właśnie zdjęty z jej duszy i serca. Kiedy po godzinie wyszła z gabinetu, była już inną kobietą – uśmiechniętą, energiczną, pełną życia. Po kilku dniach wróciła ze swoją córką…

Niezwykłe przypadki uzdrowień

Wróżka Jolanta przez lata pracy pomogła wielu ludziom – za pomocą egzorcyzmów oraz zabiegów energetycznych. Niektóre przypadki są wręcz spektakularne:

 • Wyraźna poprawa stanu dziecka autystycznego z Anglii. Już po jednym procesie zaczął normalniej funkcjonować.
 • Wyzwolenie biznesmena z alkoholizmu. Po kilku seansach mężczyzna odstawił alkohol na dobre.
 • Przywrócenie wzroku kobiecie, która prawie już nie widziała. Po procesie czyta bez okularów, dba o siebie, wyprostowała się, zaczęła nowe życie.
 • Poprawa wyników w szkole, przy egzaminach, rozbudzenie chęci do nauki u szesnastolatka, który nie chciał się uczyć.

 

Wgląd w pola informacyjne rzeczywistości nie tylko może uzdrowić człowieka, ale także różne sytuacje. Na przykład:

 • Poprawić wyniki sportowe; grę zespołów, pracę trenerów itp.
 • Usprawnić działanie firm, przedsiębiorstw, kadr zarządzających
 • Pomóc w nauce, wyborze kariery,
 • Uzdrowić sferę finansową, rodzinną, zawodową itp.

Wszystko to jest możliwe, gdy człowiek jest otwarty i jego dusza dojrzała do tego, by nastąpiło uzdrowienie.

Pracując na polach informacyjnych, wróżka Jolanta dotyka kwintesencji tego, co dzieje się w życiu człowieka. Przy odpowiednim wyczuciu i świadomości można zdziałać cuda.

– Moją intencją jest przekazywanie dobrej energii i wiedzy tak, aby ludzie naprawę świadomie, odpowiedzialnie i poważne zaczęli podchodzić do swojej energetyki i życia – aby zobaczyli światełko w tunelu – wyjaśnia wróżka Jolanta. – To nie żadne „czary-mary”, to życie samo w sobie. To nasza świadoma i dojrzała energetyka ma rządzić materią, a nie odwrotnie. Aby tak było, trzeba wiedzy i świadomości i poważnego podejścia do tematu. Dlatego założyłam Instytut Samorealizacji, w którym zgłębiam i szerzę wiedzę służącą rozwijaniu świadomości na Ziemi. Tym artykułem wychodzę do świata. Czujesz to? Jeśli tak, zapraszam na moje strony.

Pani Jolanta Lazarowicz prowadzi swoje strony, poprzez które dociera do innych osób. Oto adresy internetowe:

 • Instytutsamorealizacji.com
 • Wrozkajolanta.pl
 • Uzdrawialnia.com

Skontaktujesz się z wróżką Jolą pod numerem telefonu:

790 760 870

w dni robocze od 10-18. Nie jest to infolinia, ale prywatny telefon.

E-mail: kontakt@wrozkajolanta.pl