Regulamin Usług

1) Zapoznaj się z moją stroną
2) Odczuj sercem a nie umysłem co Twoja Dusza potrzebuje na ten moment do rozwoju
3) Wybierz usługę, która Cię interesuje i zapoznaj się z nią
4) Skontaktuj się ze mną jeżeli, nie wiesz co może być dla Ciebie dobre. Doradzę Ci i podam instrukcję.
5) Jeżeli będzie Ci to odpowiadać dokonasz przelewu i poinformujesz mnie o tym
6) W umówionym czasie wykonam wybraną przez Ciebie usługę.
7) Za wykonaną tego rodzaju usługę, zgodnie z ustawą nie ma reklamacji ani zwrotu pieniędzy.

Jak każda inna praca, tak i ta praca energetyczna jest bardzo odpowiedzialna. Podchodzę do niej z szacunkiem i wdzięcznością, że mogę Ci pomóc. Dokładam wszelkich starań i wysiłku aby ci pomóc w zmianie Twojego życia.
Jak każda praca tak i ta jest pracą polegającą na współpracy nas obojga, nie tylko moją. Nie chodzi tu o to, że zapłacisz i nie zaangażujesz się we współpracę a później będziesz mieć do mnie pretensje , że coś nie wyszło. Jeżeli tak podchodzisz do życia niema o czym mówić – bo nie uzyskasz niczego i nie zmienisz swojego życia nie angażując się w niego.

Dlatego od Ciebie zależy skuteczność procesu przywrócenia zdrowia i od stopnia otwarcia na wyzdrowienie, czy to pochodzi z potrzeby serca czy umysłu. Czyli ciekawości czy to działa i abyś mógł wydać osąd , że jest to prawdziwe czy fałszywe.
Wiele osób zgłasza się i świadomie chcą zmiany ale podświadomie boją się i uciekają narzekając później, że nie wyszło i nie spełniłam ich oczekiwań. Powstaje rozczarowanie, złość i niepotrzebne zamieszanie.

Praca energetyczna ma to do siebie, że nie można jej zobaczyć, dotknąć czyli w przybranej fizycznej formie, możemy ją odczuć a dopiero później pojawia się w fizyczności efekt namacalny poprzez poprawę np. zdrowia czy wyjaśnienie sprawy.
A my wszyscy jesteśmy zakodowani, że nie wierzymy w niewidoczne, jak niewierny Tomasz nie uwierzył jak nie zobaczył.

Praca jako doradca czy wróżka też jest pracą bardzo odpowiedzialną, bo od tej rozmowy zależy dalszy rozwój osoby. Proszę pamiętać, że Tarot to nie wyrocznia ani wyrok, to taka sama dziedzina pracy jak inna, która pomaga osobie pokazując jej obecny stan i do czego może to doprowadzić.
Nie jest powiedziane , że ma się wszystko co do joty wydążyć co wychodzi w kartach.
Tarot jest jak każda inna dziedzina pracy zajmująca się doradztwem , pokazuje różne drogi i możliwości rozwiązania danej sytuacji ale pamiętaj, że to Ty decydujesz co się dzieje w Twoim życiu.
Ponieważ gdy pojawia się problem to Bóg daje zawsze rozwiązanie tego problemu tylko trzeba go znaleźć w sobie. Ja mogę dać wskazówki i poradzić co może być jak wybierzesz tą czy inna drogę.
Pamiętaj każda sytuacja, doświadczenie czy choroba ma Cię naprowadzić na drogę do rozwoju osobistego, do zgłębiania prawdy o sobie i Bogu oraz odnalezienie siebie tu na Ziemi i spełnienie swojego przeznaczenia.

Dlatego jeżeli czujesz, że jestem wstanie Ci pomóc to serdecznie zapraszam 

Wróżka Jolanta