Jak pracuję

W pracy wykorzystuję swoją intuicję, rozszerzone postrzeganie rzeczywistości, kontakty z Przewodnikami, Istotami Światła. Pozwala mi to być pewną, że praca jest bezpieczna i dla pacjenta i dla mnie. Przykładam też swoją rękę, swoje serce, intencję i reszta teoretycznie dzieje się sama.
W co dziennej pracy korzystam z:

– Tarot
Składa się z 78 kart przedstawiających obrazy podpisane numerami i nazwami. Karty tarota dzielą się na zbiór 22 kart – Wielkie Arkana i zbiór 56 kart – Małe Arkana. Dzięki tym kartom można zobaczyć i przeanalizować naszą przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość, czy można coś zmienić, polepszyć czy zrozumieć lekcje od życia w postaci jakiegoś tzw. przykrego doświadczenia.
Tarot widzi przeszłość, teraźniejszość i przyszłość jedynie wtedy, kiedy ona się już zaczęła. Zaś o Naszym życiu decydują : Los- który jest dla nas łaskawy albo i nie – zalewności od nastawienia. Ludzi – którzy wchodzą w nasze życie czy tego chcemy czy nie oraz My Sami poprzez to jak myślimy, czujemy, mówimy..

– Numerologia
Numerologia jest bardzo potrzebną dziedziną w życiu człowieka, zagląda ona we wszystkie zakamarki naszego wnętrza i wymaga chwili refleksji, zastanowienia się nad życiem i podejmowanymi decyzjami. Daje obraz i możliwość poszukania w sobie pokładów energetycznych, które pozwolą na lepsze poznanie własnych możliwości, jak również ograniczeń.
Znaczenie liczb w numerologii jest mocno wpisane w życie każdego człowieka. Każdy przychodzi na świat urodzony pod wibracją jakiejś daty, dzięki czemu może zrozumieć swoje przeznaczenie i to po co przyszedł na ten świat właśnie w tym miejscu a nie innym.

Ta data towarzyszy mu przez całe życie a wibracje poszczególnych podlicz dają wgląd w to co przeszedł lub co go czeka. Numerologia jest bardzo potrzebna przy podjęciu decyzji zakładaniu firm, zawieraniu związków małżeńskich, zdawaniu egzaminów, data kupna domu czy mieszkania oraz ich numer z daną wibracja.
Więc jeżeli jesteś ciekawy (a) co przyniesie Ci życie dzisiaj, jutro czy w późniejszej przyszłości opowiem Ci o tym.
Sprawdź sam (a), co Twoje liczby mówią o Tobie!

– Doradztwo Duchowe
Jeśli masz problem, nie wiesz co zrobić, czujesz się samotny, zagubiony, potrzebujesz wskazówek co do rozwoju duchowego i życia codziennego ?
Zadzwoń lub napisz.. Pomogę Ci jak będę umiała i w stopniu jakim Ty mi sam pozwolisz sobie pomóc.

– Uzdrawianie i zrozumienie: Podświadomości – Nadświadomości – Świadomości – Nieświadomości
Tak naprawdę o Twoim życiu decydują programy, kody, blokady, które zakodowałeś w swojej podświadomości , nadświadomości, nieświadomości od okresu życia w łonie mamy do dnia dzisiejszego. Teraz w Twojej obecnej świadomości i różnych sytuacjach życiowych, oraz różnych stanach swojego umysłu odbija się echo blokad, kodów i programów . Gdzie pod wpływem rozlicznych emocji podejmujesz decyzje, które mogą zaważyć na Twoim życiu.
Te wszystkie zebrane przez Ciebie programy, kody i blokady można usunąć, dzięki czemu staniesz się pewny siebie i uwierzysz w swoje możliwości. Daj sobie szanse …

– Egzorcyzmy, Oczyszczanie i uwalnianie z negatywnej energii:
domów, ludzi i miejsc..
Gdy Twoje życie zmienia się nie do poznania na gorsze, masz lęki, fobie, uczucie strachu, depresję, brak pewności siebie, czujesz się jakbyś nie był (a) sobą, inni mówią Ci jesteś zmienny(a) jakby w Tobie coś siedziało, to może być zniewolenie duchami lub negatywnymi energiami.
Po takim oczyszczeniu ze zniewolenia ciała, duszy i umysłu wracasz do życia, do bycia sobą bardzo szybko, ale w znacznej mierze jak długo ten stan będzie się utrzymywał zależne jest tez to od Ciebie i od tego czy dasz sobie pomóc, i czy nastąpi obustronna współpraca.
Po takim oczyszczeniu jest miesiąc czasu na to przemyślenie, przetransformowanie swojego życia, podjęcie konkretnych decyzji – co dalej?. Ten czas po oczyszczeniu jest jak narodziny, gdzie można zacząć żyć od nowa z czystą kartą do zapisania.

– Oczyszczanie i równoważenie czakr.
Gdy masz problemy zdrowotne, nie możesz zajść w ciąże, masz różne problemy życiowe w jakiejś sferze życia to oznaka, że masz nieoczyszczone i niezrównoważone czakry, które nie pracują w harmonii. Takie nieharmonijne energie dają dyskomfort życiowy..
Na czakrach mogą znajdować się, również klątwy, uroki, złorzeczenia, czarna magia, które utrudniają życie..
Więc jeżeli jesteś zainteresowany (a) pomocą sobie jestem do Twojej dyspozycji.

Zapraszam
Wróżka Jolanta 