CZAKROTERAPIA

 

CZAKROTERAPIA jest zabiegiem oczyszczającym, harmonizującym i przywracającym prawidłową pracę czakr, dzięki którym następuje wymiana energii z otoczeniem, kosmosem oraz Matką Ziemią.

Czakry, to centra energetyczne, przez które przepływa energia odżywiając nasze pola energetyczne, ciało fizyczne oraz nasze organy dzięki, którym żyjemy i funkcjonujemy.

W związku z tym, że od momentu zapłodnienia jesteśmy narażeni na różnorodne informacje z zewnątrz nasze pole energetyczne i fizyczne zbiera te informacje. Gdy tych informacji np. negatywnych programów ofiary, kodów czy innej ciężkiej energii jak klątwy czy czarna magia jest dużo, nasze pola, kanały energetyczne i czakry blokują się, przez co powstaje w danym miejscu dysharmonia i choroba.

Każda choroba i dolegliwość niesie ze sobą informacje – emocje, jak zostanie ona zauważona, uświadomiona i uwolniona dane miejsce zdrowieje, zostaje przywrócony prawidłowy przepływ energii.

Dzięki czakrom i prawidłowym ich pracom wyrażamy się z łatwością w każdej dziedzinie życia, a każda blokada energetyczna zamyka nas na rozwój i szczęście.

Taki proces oczyszczania polega z mojej strony na oczyszczeniu tych pól i centrów energetycznych i przywrócenie prawidłowej pracy czakr. W tym procesie bardzo ważne jest też zaangażowanie klienta w tym procesie, bo to On sam powinien pozwolić sobie na oczyszczenie, zrobienie aktu wybaczenia, pokory czy skruchy sobie i innym.

Całkowity proces zdrowia zależy od uświadomienia sobie przez klienta przyczyny choroby, odpuszczenia i uwolnienia powtarzania tego samego błędu.

W tym procesie wykonuję:

– Oczyszczenie i zharmonizowanie pól energetycznych , czakr i organów, doenergetyzowanie.

– porada związana z udzieleniem informacji dotyczących przyczyn dysharmonii

Porada taka trwa 1- dną godzinę. W przypadku chęci korzystania z dalszej porady jest możliwość dokupienia godzin.

 

Cena całego procesu to 1,400zł

 

Do końca kwietnia 2017 ” Promocja 770 zł”

 

 

Zapraszam

Dobra Wróżka Jolanta